Recenzja Odmiany Afghan Kush

Krótka historia genetyki Afghani. Działanie na organizm tej odmiany konopi indyjskich, również medyczne zastosowanie. Jej wpływ na ówczesne odmiany-szczepy i hybrydy.

recenzja, odmiana, afghani, afghan kush, marihuana, cannabis, konopie, nasiona, outdoor

Genetyka Afghani pochodzi z Afganistanu i po raz pierwszy została przywieziona do Holandii w latach 70 XX wieku w celu hodowli. Jest to kolejny z tych legendarnych szczepów, który po dziś dzień ma ogromny wpływ na środowisko hodowlane.

Afghani to czysta indica najwyższej jakości i często znajduje się u podstaw każdej marihuany o jakości koneserskiej. Pochodzi z wysokogórskich części regionu Mazar i Sharif w Afganistanie, gdzie znaczące wysokości oraz zimne, surowe i górskie środowiska ukształtowały tę odmianę w odporną i wytrzymałą roślinę, która jest w stanie udźwignąć ciężar niekorzystnych warunków pogodowych oraz szkodników. To sprawia, że Afghan Kush jest bardzo odporną odmianą. Genetyka Afghani jest obecnie wykorzystywana jako podstawa w uprawie i hodowli, ponieważ przyczynia się ona do produkcji niesamowitych odmian, które mogą uprawiać nawet najbardziej początkujący hodowcy – bez tracenia czegokolwiek ze świetnej jakości, jakiej oczekują od wyhodowanych roślin.

Działanie Typowych Odmian Afghani

Haj indukowany przez Afghani jest znany na całym świecie od czasu wprowadzenia rośliny do głównego nurtu palaczy w latach siedemdziesiątych. Jest to ciężki, fizyczny cios, który zwali cię z nóg – jest tak mocny, że doświadczenie można nazwać prawie narkotycznym. Sprawia to, że Afghani jest idealnym wyborem, gdy chcemy dodać do naszej odmiany trochę mocy – np. jak w przypadku Blueberry, gdzie wysokie poziomy THC i CBD łączą się tworząc intensywne i kompletne doświadczenie zarówno dla umysłu i ciała.

Afghani ma również zastosowanie medyczne. Ta wielka siła sprawia, że Afghani i odmiany, które mają w sobie tę odmianę, są pierwszym wyborem jeśli chodzi o użytkowników medycznej marihuany. Lecznicze właściwości Afghani pozwalają na skuteczne leczenie chronicznego bólu, bezsenności, stresu, i w mniejszym stopniu, lęku. Jest to idealny wybór dla każdego, kto chce odpocząć i się zrelaksować – leżąc szczęśliwie na kanapie lub w ogrodzie, kontemplując świat. Jest to również doskonały wybór jeśli planujesz wspólny wieczór z bliskimi przyjaciółmi lub rodziną, kiedy nie trzeba wiele mówić, a po prostu można cieszyć się towarzystwem i doceniać osoby, z którymi jesteś.

Mimo tego, nie wszystkie odmiany zawierające Afghani sprawią, że twój umysł zostanie znokautowany i odpłynie gdzieś indziej. Dzięki starannej i precyzyjnej hodowli można ją krzyżować z innymi odmianami, wytwarzając mocne efekty umysłowe jak i cielesne – dobrym przykładem jest Power Kush, która oferuje zarówno zrelaksowany stan umysłu jak i ciała, rozmowy z przyjaciółmi, kontemplację życia i wszystko co rozkoszne. To, czego możesz się spodziewać po każdej odmianie, która posiada w linii Afghani, to czysta i nieokiełznana siła.

Doskonały Wybór dla Koneserów

Afghani posiada swoje korzenie w wielu innych szczepach, które są najwyższej jakości i są uprawiane pod tych, którzy naprawdę wiedzą, czego szukać w dobrej marihuanie. Jest częścią odmian ulubionych przez koneserów, White Cheese i Vanilla Ice, które są wysoko cenione przez elitarną społeczność palaczy za ich bogate smaki i zapachy. Afghani do każdej z nich dodaje czegoś wyjątkowego, co aż trudno nie lubić.

odmiany, afghani, nasiona marihuany, konopi indyjskich, cannabis, indoor

Czysta Afghani często potrzebuje około 48 – 58 dni, aby zakwitnąć i może być uprawiana zarówno indoor jak i outdoor. Jednak że największe plony daje, kiedy jest precyzyjnie uprawiana indoor – plony są wtedy naprawdę imponujące!

Afghani jest klasycznym klasykiem, którego hodowcy kochają i cenią, i dlaczego stała się ona hitem na całym świecie i dlaczego znajduje się w genetyce tak wielu wysokiej jakości szczepów. Jeśli jeszcze nie znasz rozkoszy jaką niesie ze sobą odmiana Afghani, zdecydowanie zalecamy abyś jej spróbował – wtedy zrozumiesz, o czym mówimy!

Nasiona marihuany Afghan Kush w wersji feminizowanej czyli nasiona same żeńskie można kupić w sklepie thc-thc oraz na seedbay.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Recenzja Odmiany Afghan Kush”


Copyright © SeedBay.info - O nasionach konopi indyjskich wiemy wszystko. SeedBay, czyli kupuj z nami Pewnie swoje nasiona marihuany, konopi.