Sklep z Nasionami Marihuany THC-THC

Opublikowane przez Piotr Staff w dniu

nasiona marihuany, konopi, thc-thc, sklep

SeedBay.info to strona-blog o nasionach marihuany. Publikujemy tutaj głównie nowości naszego sklepu z nasionami marihuany THC-THC, do którego gorąco zapraszamy. Jest to sklep, który pierwotnie powstał na domenie thc-thc.prv.pl już w roku 2005.

Aktualnie główną domeną sklepu jest domena thc-thc.com, na której znajdziesz masę nasion marihuany, fajek wodnych, książek o marihuanie oraz innych akcesoriów. Posiadamy własną kolekcję fajek wodnych i szklanych lufek z naszym firmowym logo THC-THC.

Marka THC-THC jest oficjalnym dystrybutorem producentów nasion marihuany, które mamy w naszej ofercie. Lata doświadczenia sprawiły, że kupując u nas swoje nasiona konopi, jesteś bezpieczny w 100% i na pewno będziesz zadowolony. Wyznajemy ideę, że nasz potencjalny klient musi być zadowolony, żeby wrócił do nas po raz kolejny.

Nasiona marihuany, które sprzedajemy, są bardzo świeże. Zwróć uwagę, że nie posiadamy w swojej ofercie stu producentów, ale tylko kilku. Doświadczenie nauczyło nas, że należy mieć w ofercie to, co się sprzedaje na bieżąco, dzięki czemu dostawy świeżych nasion są bardzo częste i nic nie zalega nam na magazynie. Posiadamy w swoim asortymencie najpopularniejszych producentów z ich najlepszymi odmianami, które schodzą nam z magazynu na bieżąco. Jesteśmy faktycznym dystrybutorem nasion tych producentów.

Jeszcze raz Zapraszamy do pewnych zakupów na THC-THC.COM


6 Komentarzy

Rompel Stopel · 12 stycznia 2018 o 00:57

Bardzo sympatyczny sklep. Nasionka od nich to pasja coroczna, polecam Big poisona na nasz outdoor i mam nadzieję że w tym roku też będzie w promo 1+1 🙂

Brett · 4 stycznia 2018 o 11:08

polecam, nais xD

Zbyszek ze zbychowa · 4 grudnia 2017 o 21:39

Zajebisty sklepik kupuje u nich od lat i polecam.

Benny Hug · 10 listopada 2017 o 08:00

Polecam sklep thc-thc .najlepszy w branży

Michu · 17 października 2017 o 09:04

Według mnie najlepszy na rynku sklep, zawsze tworzyli trendy w tej branży. Mają najlepsze promocje 🙂 gratis do kwoty, promo tygodnia te promocje konkurencja już odgapiła ale mają jeszcze promo 500 plus. Konkurencji najwyraźniej brak takiej kreatywności.

Jony plantator · 11 października 2017 o 08:32

Zawsze pozytywny sklep, ekipa najlepiej ogarnia temat pestek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony o tematyce konopi indyjskich, marihuany, THC, CBD:

konopialeczy.com thc-thc.info foto.thc-thc.com thcland.pl indoor.growers.pl grubylol.com growenter.pl akseeds.pl jamaica.com.pl foto.haszysz.info akseeds.com kanabis.info forum.haszysz.info tritonseeds.com ganjafarmer.info jamaicaseeds.pl cbdleczy.com wrzuta.growers.pl cannapteka.pl f2seeds.com taniesianie.com akseeds.de dutchseeds.pl blog.growers.pl ultimateseeds.pl najlepsze.kanabis.info seedbay.info haszysz.info seeds.com.pl blog.thc-thc.com thc-thc.tv foto.thc-thc.tv growers.pl forum.kanabis.info forum.ganjafarmer.info holenderskiskun.com ufoseeds.com upload.growenter.pl thc-thc.com thc-thc.net seedbay.pl foto.seedbay.info akseeds.nl outdoor.growers.pl powiew.com news.kanabis.info upload.kanabis.info growenter.com

Copyright © SeedBay.info - O nasionach konopi indyjskich wiemy wszystko. SeedBay, czyli kupuj z nami Pewnie swoje nasiona marihuany, konopi.